جزئیات آپدیت نرم افزار حسابداری هوشمند ورژن 4.0.3.8

تغییرات صورت گرفته در جدیدترین ورژن87، به منظور بهبود تجربه کاربری و افزایش بازدهی فروش است. 

اضافه شدن امکان انتخاب سند به ترازهای جاری و دوره ای در تمام سطوح

کاربران حسابداری هوشمند می‌توانند در تمام سطوح و در هر دو تراز جاری و دوره‌ای با استفاده از گزینه “انتخاب سند”، سند مورد نظر را در سطح و کد حسابداری مورد نظر انتخاب کرده و سپس با کلیک بر روی گزینه محاسبه مقادیر، گزارش گیری خود را انجام دهند.

1. اضافه شدن امکان انتخاب سند به ترازهای جاری و دوره ای در تمام سطوح نرم افزار حسابداری هوشمند

جا به جایی کارکرد کدهای حسابداری

برای انتقال تراکنش‌های یک حساب به حسابی دیگر به صورت انتخابی یا به صورت کامل با رعایت نکات و قوانین حسابداری، از منوی اسناد حسابداری، گزینه جا‌به‌جایی کارکرد کدهای حسابداری را انتخاب کرده و سپس گزینه حساب مبدا و مقصد را انتخاب می‌کنیم.  در ادامه با انتخاب نوع عملیات (اعمال روی همه اسناد یا اعمال روی سند انتخاب شده) اقدام به انتقال تراکنش ها به حسابی دیگر می‌کنیم. به دلیل کارکرد حساس این منو، دسترسی فقط برای کاربری “مدیران سیستم” در نظر گرفته شده است.

2. جا به جایی کارکرد کدهای حسابداری

چاپ اسناد انتخابی به شکل همزمان

به جهت کارکرد بهتر و سریع‌تر، در پنجره لیست جامع اسناد حسابداری، گزینه‌ای جهت انتخاب سند و سپس چاپ قرار داده شده است. در این حالت امکان انتخاب چندین سند به طور همزمان و چاپ آنها امکان‌پذیر است.

امکان ارائه دسترسی مشاهده بهای تمام شده محصول

برای حفظ حریم مدیران کسب و کار و کاربران، این امکان در نظر گرفته شده تا مدیران برای برخی از کاربران دسترسی “مشاهده بهای تمام شده محصول تولید شده” قرار دهند. این قابلیت در دسترسی گروه های کاربری ایجاد شده است.

بهبود عملکرد پنجره “دریافت وجه فاکتورها”

تغییرات صورت گرفته در منو مدیریت وجه نقد و بانک، امکان گزارش‌گیری بر اساس فاکتورهای تسویه شده با دریافت وجه یا بدون دریافت وجه در نظر گرفته شده است. همچنین با انتخاب هر یک از سطر‌های این پنجره و پایین نگه داشتن دکمه Ctrl بر روی کیبورد خود می‌توانید مجموع مبالغ بدهکار سطر‌های انتخابی را مشاهده کنید.

اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی – SIZPay

قابلیت اتصال نرم افزار حسابداری هوشمند به درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی – SIZPay  امکان  ارسال پیامکی فاکتور با مشخصات کامل و لینک پرداخت به شماره همراه مشتری فراهم شده است. به این منظور نیاز به تهیه درگاه اینترنتی از شرکت SIZpay و وارد کردن مشخصات درگاه واسط در قسمت تعریف بانک در نرم افزار هوشمند است. در فاکتور فروش در قسمت امکانات فاکتور”ارسال لینک پرداخت” را انتخاب کنید، پس از صدور فاکتور فروش لینک مربوطه برای مشتری توسط درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی پیامک می‌شود.

اتصال نرم افزار حسابداری هوشمند به درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی – SIZPay