ماژول پرایس چکر (نرم افزار هوشمند)

پرایس‌چکر هوشمند، محصولی نرم افزاری با قابلیت مشاهده موجودی، قیمت مصرف کننده، قیمت خرید، تصویر و توضیحات محصول قابل نصب و پیاده سازی بر روی نسخه‌های مختلف نرم افزار حسابداری هوشمند است. این ماژول نرم افزاری به همراه یک مانیتور ( یا تاچ پوز) و بارکدخوان قابل استفاده است.

پرایس چکر

پیش نیاز استفاده از ماژول پرایس چکر (price checker) هوشمند

ویدئو آموزشی نحوه استفاده از پرایس چکر هوشمند

درخواست دمو پرایس چکر

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

مزایای استفاده از پرایس چکر

با خرید و نصب این ماژول به راحتی مشتریان می‌توانند اطلاعات قیمت، موجودی و توضیحات محصول مورد نظر خود را مشاهده کنند. این محصول نقش بسزای در رضایت‌مندی مشتریان، افزایش فروش و کاهش حجم کاری نیروهای فروش دارد.

امکانات افزونه پرایس چکر هوشمند چیست؟

راهنمایی و پاسخ گویی به سوالات کاربران در زمان خرید کالا، افزایش رضایتمندی مشتریان، اتصال به نرم افزار هوشمند و دریافت اطلاعات از نرم افزار، هزینه مناسب نصب و راه اندازی

پرایس چکر هوشمند چگونه کار می‌کند؟

با خرید و نصب افزونه پرایس چکر بر روی نرم افزار حسابداری هوشمند، نیاز به تهیه یک مانیتور یا صندوق فروشگاهی به همراه یک بارکد خوان است. با راه اندازی سیستم، مشتریان به راحتی بارکد روی محصول را اسکن کرده و کلیه اطلاعات مربوط به محصول بر روی مانیتور نمایش داده می‌شود.

پرایس چکر چیست؟

پرایس چکر (price checker)ابزاری جهت راهنمایی و پاسخ گویی به سوالات کاربران در زمان خرید کالا و کاهش بارکاری نیروی فروش است. در حال حاضر نمونه‌های مختلفی سخت افزاری از پرایس چکر در بازار موجود است که هزینه‌های راه اندازی بالایی دارند. اما ماژول نرم افزاری پرایس چکر هوشمند، با هزینه‌ای مناسب و در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل راه اندازی است و تمامی نیازهای شما را پاسخگو است.

این ماژول قابل استفاده در فروشگاه‌های مواد‌غذایی، هایپر مارکت‌ها، پوشاک، رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، کتاب فروشی‌ها و … است. برای استفاده از این ماژول نیاز به تهیه نرم افزار حسابداری هوشمند ( آخرین ورژن) به همراه یک مانیتور( صندوق فروشگاهی) و بارکدخوان است.