جزئیات آپدیت نرم افزار حسابداری هوشمند ورژن 4.0.3.6

در آپدیت جدید نرم‌افزار حسابداری هوشمند، تلاش شده تا عملیات مربوط به بستن سال مالی، ثبت عملکرد کاربران در عملیات تولید، عملیات وام، مرتب سازی فاکتورها و دسترسی راحت به سبد خرید در سطح حسابداری بهبود یابد. 

بهبود عملیات بستن حساب ها در پایان سال مالی (قرارداد پرسنل)

رفع خطاهای احتمالی حین بستن سال مالی و محاسبه حقوق پرسنل (برای آن دسته از کاربران نرم افزار حسابداری هوشمند که به طور منظم عملیات محاسبه حقوق ماهیانه پرسنل را انجام نمی‌دهند. به منظور جلوگیری از چنین خظایی تنها با کلیک روی دکمه “تغییر تاریخ اتمام قرار داد”،  تاریخ قرار داد پرسنل به تاریخ آخرین محاسبه حقوق تغییر دهید.

بستن حساب ها در پایان سال مالی

بهبود عملیات بستن حساب ها در پایان سال مالی (دستور ویزیت)

خطای دستور ویزیت بی‌پاسخ، در مواردی که کاربران تنها اقدام به ثبت دستور ویزیت کرده رخ داده که به منظور رفع این خطا کافیست بر روی گزینه “حذف دستور ویزیت” کلیک کنید و روند بستن سال مالی را ادامه دهید. (این گزینه مربوط به نرم افزار پخش مویرگی است)

خطای دستور ویزیت بی‌پاسخ در نرم افزار پخش

ثبت عملکرد کاربران در عملیات تولید

جهت بهبود کیفیت و سهولت در عملکرد، گزینه عملکرد کاربران در کلیه منوهای عملیاتی مربوط به تولید قابل ثبت است. با این ویژگی کاربران امکان انجام فعالیت‌هایی از جمله اضافه، حذف، اصلاح، اضافه یا حذف سند تولید در کلیه منوهای عملیاتی را داشته که در قسمت مشاهده فعالیت‌های کاربران قابل مشاهده است.

ثبت عملکرد کاربران در عملیات تولید

ثبت در سند مورد نظر برای عملیات وام

به منظور افزایش دقت در عملیات وام، امکان ثبت عملیات وام در سند مورد نظر در نرم افزار هوشمند اضافه شده است.

افزایش دقت در عملیات وام

مرتب سازی فاکتورها براساس تاریخ سند

در مواردی شاهد مغایرت تاریخ فاکتور (خرید، فروش، برگشت از خرید یا فروش) با تاریخ سند و یا عدم رعایت ترتیب شماره فاکتورها هستیم. مرتب کردن این موارد نه تنها زمانبر بوده، بلکه منجر به مشکلاتی حین ارائه تراز به مراجع قانونی خواهد شد. در جدیدترین نسخه حسابداری هوشمند، امکان مرتب کردن تمامی فاکتور‌ها به ترتیب و بر اساس تاریخ سند در کمترین زمان ممکن و تنها با یک کلیلک فراهم شده است. برای دسترسی به این قابلیت به مسیر زیر مراجعه نمائید.

منوی تنظیمات برنامه--> انتخاب سربرگ تنظیمات حسابداری--> انتخاب گزینه مرتب سازی مورد نظر

مرتب سازی فاکتورهای حسابداری

اضافه شدن گزینه اعتبار اشخاص به صندوق فروشگاهی

به منظور سهولت در استفاده از صندوق فروشگاهی، امکان مشاهده اعتبار شخص پیش از صدور فاکتور اضافه شده است. ( قابل استفاده در نرم افزار حسابداری فروشگاه زنجیره‌ای و هایپر مارکت)

اعتبار اشخاص به صندوق فروشگاهی

اضافه شدن گزینه سبد کالا در فاکتورهای فروش

به منظور بهبود فرآیند حسابداری گزینه سبد کالای فروش نه تنها در سطح خرده فروسی بلکه در سطح حسابداری نیز در دسترس است. به منظور استفاده از این قابلیت به مسیر زیر مراجعه نمائید.

منو تعاریف برنامه--> زیر منو سیستم خرده فروشی --> تعریف سبد کالای فروش

گزینه سبد کالا در فاکتورهای فروش

اضافه شدن سامانه جدید NANO-SMS

سامانه پیامک NANO-SMS با بالاترین درصد موفقیت ارسال پیامک برای شماره های لیست سفید از به روزترین پنل‌های پیامکی محسوب شده که در ورژن جدید نرم افزار حسابداری هوشمند، امکان اتصال با این پنل فراهم شده است.

سامانه پیامکی متصل به نرم افزار حسابداری