جزئیات آپدیت نرم افزار حسابداری هوشمند ورژن 4.0.3.5

در آپدیت جدید نرم‌افزار حسابداری هوشمند، تلاش شده تا کلیه نیازهای کاربران در تهیه گزارشات صورتحساب به صورت تفکیک شده، امکان اعمال سقف تخفیفات به صورت مجزا برای کاربران نرم افزار، بررسی موجودی کالا پیش از ثبت سفارش در سایت و… که در ادامه به شرح و بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. 

قابلیت ورود فایل اکسل تراکنش های بانکی در نرم افزار حسابداری

به منظور تسهیل در فرآیند ثبت تراکنش‌های بانکی، می‌توان کلیه تراکنش‌های بانکی را در یک فایل اکسل وارد کرده و براحتی با استفاده از قابلیت فراخوانی فایل اکسل به نرم افزار حسابداری هوشمند، به ثبت اسناد مربوطه پرداخت.

فراخوانی تراکنش های بانکی از فایل اکسل در نرم افزار حسابداری

امکان انتخاب کلیه کالاهای موجود در نرم افزار حسابداری یا یک گروه و بخش

با استفاده از این قابلیت، امکان انتخاب کلیه کالاهای موجود در یک گروه، بخش یا به طور کلی نرم افزار حسابداری وجود دارد. از این قابلیت برای انتخاب یکباره محصولات برای چاپ اتیکت، فعال و غیر فعال کردن کالا وهمچنین تغییر گروه و بخش کالا می توان استفاده کرد.

فیلتر “صادرشده از اندروید” در پنجره مشاهده و حذف سفارش ها

در کلیه نسخه های اندروید نرم افزار هوشمند (اپلیکیشن انبارداری، نسخه فروش، نرم افزار پخش مویرگی و…) به منظورسهولت در مشاهده سفارشات صادر شده از اندروید به همراه جزئیات، گزینه «فیلتر صادر شده از اندروید» به پنجره «مشاهده و حذف سفارشات» اضافه شده است.

قابلیت تخصیص چندین دستگاه به یک طرف حساب

در آپدیت جدید نرم افزار حسابداری هوشمند، برای کاربران نسخه های اندروید ( اپلیکیشن انبارداری، اپلیکیشن فروش، نسخه پخش مویرگی، دستیار مدیر و….) می‌توان بیش از یک دستگاه (تبلت، گوشی هوشمند) اختصاص داد.

بررسی موجودی کالا پیش از صدور فاکتور فروش در سایت فروشگاهی

در سایت فروشگاهی متصل به نرم افزار حسابداری، علاوه بر چک موجودی کالا پیش از اتصال به درگاه بانکی، در لحظه صدور هنگام دریافت (پرداخت در محل) نیز موجودی کالا چک شده و در صورت نبود موجودی به علاوه بر هشدار امکان صدور فاکتور را نمی‌دهد.

نمایش بارکد کالا در پنجره ثبت سفارش

 قابلیت مشاهده بارکد کالا با عنوان کد کاربر در پنجره تبدیل سفارشات فروش به فاکتور فروش فراهم شده است.

نمایش بارکد در نرم افزار حسابداری هوشمند

امکان رصد کردن لحظه ای فروش  و موجودی در شعب

برای مشاهده لحظه‌ای فروش و موجودی در شعب در نرم افزار فروشگاه زنجیره ای و چند شعبه هوشمند، از طریق منوی عملیات شعبه با انتخاب «گزارش عملکرد لحظه ای شعب» اقدام کنید. برای مشاهده موجودی لحظه ای شعب هم از طریق منو عملیات شعبه مرکز، گزارشات هر شعبه، گزینه «گزارش موجودی کالا در تمام شعب» به کلیه گزارشات دسترسی خواهید داشت.در این فرم از طریق ستون آخرین موجودی دریافت شده میتوانید موجودی کالا مورد نظر خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنید.

مشاهده موجودی و فروش لحظه ای در شعب فروشگاه های زنجیره ای

امکان ثبت تسویه برای فاکتورهای بدون دریافت وجه

با توجه به اینکه تسویه حساب فاکتور می‌تواند به شیوه‌های مختلفی انجام شود، اما اگر به هر دلیلی تسویه فاکتور در نرم افزارحسابداری ثبت نشود، شخص بابت فاکتور تسویه شده همچنان بدهکار نمایش داده می‌شود. به منظور رفع این مشکل در آپدیت جدید در پنجره دریافت وجه فاکتورها، با انتخاب فاکتورهای مورد نظر و انتخاب گزینه تسویه بدون دریافت وجه در پایین فرم این مشکل حل شده است.

تهیه گزارش از تراکنش‌های غیر قطعی در نرم افزار حسابداری هوشمند

با استفاده از این قابلیت می‌توان کلیه تراکنش‌های غیر قطعی کارت‌های اعتباری بر اساس تاریخ، نام شخص، شماره کارت تهیه کرد. به این منظور باید نوع نمایش را از «تمام تراکنش ها» بر روی«”تراکنش های لغو شده» قرار داده و در صورت لزوم آن را چاپ یا خروجی اکسل تهیه نمائید.

گزارش مانده حساب مشتریان یک بازاریاب

به منظور مدیریت بهتر بازاریاب ها و مشتریان در نسخه پخش مویرگی هوشمند، امکان تهیه گزارش حساب مانده با قابلیت اعمال فیلتر‌های مشتریان منطقه بازاریاب، فاکتورهای صادر شده توسط بازاریاب، همه حساب های اشخاص، حساب بدهکار و بستانکار و تاریخ هدف فراهم شده است. علاوه بر گزارش مانده، امکان تقسیط پرداخت و ارسال پیامک برای مشتریان نیز در دسترس است.

یک و ارسال پیامک امکان تهیه مانده حساب بازریابان و مشتریان آنها به تفیک

تفکیک تخفیف ردیف کالا و تخفیف فاکتور با اعمال دسترسی در خرده فروشی

با استفاده از این قابلیت می‌توان برای کاربران مختلف نرم افزار، حد نصاب صدور تخفیف بر روی فاکتور مشتریان تعیین کرد که به نوعی تخفیف هنگام دریافت وجه محسوب می‌شود. در این حالت در صورت بسته بودن تخفیف بر روی یک ردیف کالا، امکان اعمال تخفیف بر اساس حد نصاب در نظر گرفته شده قابل اجرا است. برای دسترسی به این قابلیت از منو تعاریف برنامه، زیر منو سیستم خرده فروشی، تنظیمات کاربران، گزینه تعریف گروه کاربری خرده فروشی تغییرات را اعمال نمایند.