فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند متصل به نرم افزار حسابداری

  سایت ساز متصل به نرم افزار حسابداری هوشمند، ابزاری قدرتمند برای  طراحی یک سایت فروشگاهی حرفه ای بدون نیاز به دانش فنی می باشد که با ایجاد ارتباطی پایدار با نرم افزار حسابداری امکان مدیریت آسان محتوا را فراهم می آورد. با استفاده از این نرم افزار نیازی به تعریف کالا، قیمت گذاری و … در محیط وب سایت نخواهید داشت و کلیه اطلاعات به صورت خودکار به کمک سایت ساز از پایگاه داده نرم افزار حسابداری هوشمند به سایت منتقل می شود.

  معرفی فروشگاه آنلاین متصل به نرم افزارحسابداری 

  افزونه اتصال سایت فروشگاهی به نرم افزار حسابداری هوشمند، ابزاری قدرتمند برای  طراحی یک سایت فروشگاهی حرفه ای بدون نیاز به دانش فنی است. افزونه اتصال حسابداری به فروشگاه اینترنتی با ایجاد ارتباطی پایدار بین نرم افزار حسابداری و وب سایت، امکان مدیریت آسان محتوا را فراهم می آورد. با استفاده از این افزونه نیازی به تعریف کالا، قیمت گذاری و … به صورت دستی نخواهید داشت. کلیه اطلاعات به صورت خودکار به کمک افزونه سایت ساز ووکامرس هوشمند از پایگاه داده نرم افزار حسابداری به سایت منتقل می شود.

  با توجه به نرخ نوسانات قیمت در بازار، یکی از معزلات پیش روی فروشگاه های اینترنتی نیاز به به روز رسانی دائم قیمت کالا هااست. خبر خوب اینکه این مشکل با استفاده از سایت ساز فروشگاهی هوشمند به راحتی قابل حل است. با این افزونه فروشگاه آنلاین نیاز به آپدیت دستی قیمت، تغییرموجودی کالا و همچنین اضافه شدن کالای جدید نیز نیست. کلیه این اتفاقات به صورت خودکار و با توجه به تغییرات اعمال شده در محیط نرم افزار حسابداری هوشمند در داخل سایت نیز اتفاق می افتد.

  فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند متصل به نرم افزار

  مهمترین مزایای اتصال نرم افزار حسابداری به فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند

  ارتباط یکپارچه و پایدار بین نرم افزار حسابداری و سایت فروشگاهی

  ثبت خودکار فاکتور فروش با هر بار فروش در نرم افزار حسابداری

  عدم نیاز به دانش فنی برنامه نویسی

  ثبت خودکار سند حسابداری با هر فروش اینترنتی 

  راه اندازی آسان با کمترین هزینه 

  آپدیت خودکار موجودی و قیمت کالا ها در سایت

  به روز بودن موجودی کالا

  اضافه شدن خودکار کالای جدید به سایت

  امکان فروش به صورت اعتباری

  عدم نیاز به ورود چندین باره اطلاعات

  ثبت سند فروش اینترنتی بصورت خودکار در نرم افزار حسابداری 

  امکان مشاهده صورت حساب و سابقه خرید از طریق فروشگاه اینترنتی

  سایت ساز اینترنتی هوشمند متصل به نرم افزار حسابداری چیست؟

  استفاده از نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی، گامی موثر در جهت پیشبرد اهداف هر کسب و کاری است. اما با توجه به بالا بودن هزینه های راه اندازی سایت های فروشگاهی و همچنین نیاز به دانش فنی برای مدیریت و به روز رسانی آن بسیاری از افراد از داشتن آن چشم پوشی کرده. اما گروه برنامه نویسی نانوتکنیک با پیش بینی نیاز های پیش روی مشتریان نرم افزار حسابداری هوشمند، اقدام به تهیه و طراحی فروشگاه ساز اینترنتی کرده که امکان طراحی و پیاده سازی یک وب سایت فروشگاهی با کمترین هزینه ها و بدون نیاز به دانش فنی خاصی را فراهم می سازد.

  با استفاده از سایت ساز فروشگاهی، ارتباط مستمر و پایداری بین نرم افزار حسابداری و وب سایت فروشگاهی برقرار شده و با ایجاد بستری مناسب امکان افزایش فروش به صورت انلاین را نیز فراهم می سازد. با استفاده از این سایت ساز، به ازای هر فروش آنلاین، کلیه فرآیند فروش که شامل فاکتور فروش، سند حسابداری و کسر شدن از موجودی کالا می باشد همگی به صورت خود کار در نرم افزار حسابداری صورت گرفته و نیازی به هیچ گونه ثبت دستی نمی باشد. اگر کسب و کار شما یک فروشگاه مواد غذایی کوچک است که از یک نرم افزار حسابداری بازرگانی استفاده می کنید یا فروشگاه بزرگ که از نرم افزار حسابداری هایپر مارکت استفاده می کنید، می توانید براحتی و با استفاده از این سایت ساز می توانید از مزایای کانال فروش سایت نیز بهرمند شوید.

  با هر خرید اینترنتی از سایت، به صورت خودکار فاکتور فروش در سیستم حسابداری و انبارداری ثبت شده و موجودی جدید در سایت اعمال می شود که همگی از طریق سایت ساز و ارتباط مسمتمر و پایدار بین نرمافزار حسابداری و سایت می باشد. بدیهی می باشد استفاده از این ابزار قدرتمند نه تنها در وقت و هزینه های استخدام نیروی صرفه جویی کرده بلکه از هرگونه خطای انسانی نیز جلوگیری می شود.

  در فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند شما نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی هاست ندارید نیاز به تعریف کالا‌ها در فروشگاه اینترنتی ندارید، شما نیاز به تعیین قیمت برای کالا‌ها ندارید، شما نیاز به چک کردن موجودی کالاهایتان در فروشگاه اینترنتی و انبار ندارید و همه این فرایند‌ها بصورت خودکار انجام می‌گردد. این محصول می تواند مکمل بسیار خوبی برای اپلیکیشن فروش آنلاین نانوتکنیک باشد.

  سایت ساز چیست و بهترین سایت ساز کدام است؟

  شاید بتوان گفت، یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کارهای مختلف راه اندازی وب سایت به عنوان یک کانال فروش و معرفی می باشد. و از مهمترین چالش های پیش روی آنها، زمان بر بودن مراحل طراحی و راه اندازی سایت، هزینه ها و از همه مهمتر مدیریت وب سایت بعد از راه اندازی می باشد. اما ما به شما این نوید را می دهیم که هیچ جای نگرانی نیست، ما به همه مشکلات و چالش های پیش روی شما، فکر کرده ایم و محصولی طراحی و تولید نموده که به شما این امکان را می دهد در کمترین زمان ممکن، بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و با کمترین هزینه یک وب سایت فروشگاهی راه اندازی کنید.

  در اینجا قصد داریم شما را با سایت ساز یا فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند، آشنا کنیم. ابزاری که به شما امکان ساخت، ویرایش و مدیریت یک وب سایت در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه ها را می دهد. توجه داشته باشید که ما به چالش مدیریت و به روز رسانی وب سایت شما نیز اندیشیده ایم و با توجه به قابلیت اتصال، سایت ساز هوشمند به نرم افزار حسابداری، شما با دغدغه ورود داده های جدید به سایت، به روز رسانی کالا و قیمت ها و از همه مهمتر درج اطلاعات فروش در نرم افزار حسابداری مواجه نخواهید شد.

  هدف ما از ارائه سایت ساز فوق، آسان سازی فرآیند طراحی سایت را برای همه کاربران نرم افزار حسابداری هوشمند می باشد. شاید باور این قضیه برای شما دشوار باشد که تنها با چند کلیک ساده می توانید یک وب سایت در اختیار داشته باشید پس در ادامه با ما همراه باشید با معرفی کامل ویژگی های این محصول.

  مراحل راه اندازی سایت با سایت ساز هوشمند چیست؟

  برای استفاده از سایت ساز هوشمند، شما نیاز به خریداری کردن یک دامین، هاست و قالب ورودپرسی مورد نظر را داشته، که می توانید بسته به سلیقه و نوع کسب و کار خود، قالب مورد نظر خود را خریداری نمائید.

  سیستمی که نرم افزار حسابداری شما بر روی ان نصب می باشد به عنوان وب سرور شناخته شده، که در مرحله اول وب سرویس توسط تیم پشتیبانی نانوتکنیک بر روی آن نصب می شود. با نصب وب سرویس بر روی سیستم سرور و با استفاده از سایت ساز یک ارتباط دو طرفه بین وب سرور و نرم افزار حسابداری برقرار می شود.

  به همراه سایت ساز هوشمند، 7 ماژول ارائه می شود که بسیار مهم می باشند و باید به درستی نصب شوند. توجه داشته باشید بعد از نصب و راه اندازی وب سایت خود، هیچ گونه تغییراتی در این ماژول ها ندیهید تا با مشکل خاصی روبرو نشوید. به همین سادگی شما صاحب یک وب سایت اینترنتی شده اید.

  مهمترین مزایای استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی هوشمند چیست؟

  مدیریت داده های سایت

  به جرات می توان گفت که یکی از مهمترین دغدغه های کسب و کارهایی که دارای فروشگاه اینترنتی هستند، مدیریت آن می باشد. نیاز به استخدام نیروی متخصص برای ورود اطلاعات، به روزرسانی و از همه مهمتر یکپارچه سازی اطلاعات سایت با نرم افزار حسابداری می باشد. اما با استفاده از سایت ساز به دلیل برقراری ارتباط دو طرفه بین وب سرور و نرم افزار حسابداری، کلیه اطلاعات به صورت خودکار به روز شده و دغدغه ای از این باب نخواهید داشت.

  عدم نیاز به ورود دستی اطلاعات در سایت

  با نصب سایت ساز و برقراری ارتباط بین وب سرور و نرم افزار حسابداری، کلیه کالا و خدمات شما به صورت اتوماتیک وارد دیتابیس سایت شما شده، دسته بندی های انجام شده در نرم افزار حسابداری وارد سایت شده و کالاهای زیر مجموعه نیز به آن دسته بندی ها اضافه می شود. مشاهده کردید چقدر کار راحت می باشد!! در چند دقیقه همه اطلاعات مربوط به کالا و حتی خریداران و مشتریان شما وارد سایت شما می شود و نیاز به وارد کردندستی آنها نبوده و امکان خطا در حین ورود اطلاعات وجود ندارد و در وقت و هزینه های شما به طرز چشم گیری صرفه جویی می شود.

  با استفاده از سایت ساز متصل به نرم افزار حسابداری هوشمند، در صورت اضافه کردن کالا یا خدمات جدید، نیاز به وارد کردن آنها به صورت دستی در سایت ندارید. به محض ورود دیتای جدید در نرم افزار حسابداری، کالا و خدمات شما وارد سایت و در دسته بندی خود قرار می گیرد. با ورود هر کالا، تصاویر اضافه شده برای هر کالا در نرم افزار حسابداری به وب سایت اضافه می شود. هرچند که شما محدودیتی برای اضافه کردن تصویر از طریق پیشخوان سایت و به صورت دستی نخواهید داشت. به عنوان مثال اگر شما از نرم افزار حسابداری بازرگانی در محجموعه خود استفاده می کنید با هر تغییری در نرم افزار همه موارد در سایت شما اعمال می شود.

  ثبت فاکتور فروش سایت در نرم افزار حسابداری

  یکی دیگر از دغدغه هایی که با فروشگاه ساز هوشمند، به آن پاسخ داده شده است، فراموش کردن ثبت فاکتور فروش و سند آن در نرم افزار حسابداری می باشد. اما بااستفاده از سایت ساز، به دلیل ارتباط یکپارچه با نرم افزار حسابداری، این مشکل کاملا حل شده و به محض اتفاق افتادن خرید، فاکتور و سند فروش کالای مذکور در نرم افزار حسابداری ثبت شده و از موجودی کالا کسر می شود.

  به روز رسانی خودکار اطلاعات

  نوساناتن قیمت، ناموجود شدن کالا و اضافه شدن کالا یا خدمت جدید، از جمله مواردی می باشد که به روز رسانی آنها می تواند زمان زیادی را از مدیر سایت برای بروزرسانی بگیرد. اما ما به این مشکل هم اندیشیده ایم و با استفاده از سایت ساز با توجه به ارتباط یکپارچه بین سایت و نرم افزار حسابداری، هر گونه تغییری در نرم افزار حسابداری در وب سایت شما ثبت می شود و همواره اطلاعات شما به روز می باشد.

  کاهش هزینه های اضافی

  همانطور که تا به حال مشاهده کردید، استفاده از این سایت ساز بسیار ساده می باشد و می تواند به طرز چشمگیری در هزینه های شما صرفه جویی کند. عدم نیاز به پرداخت هزینه های زیاد مربوط به طراحی و راه اندازی سایت و از همه مهمتر عدم نیاز به استخدام نیرو برای مدیریت سایت می باشد.

  قابلیت ثبت قیمت های ویژه برای سفارش همکاران و نمایندگان

  با توجه به ارتباط بین سایت ساز و نرم افزار حسابداری و امکان وارد شدن لیست مشتریان به وب سایت، امکان در نظر گرفتن قیمت های ویژه خرید در سایت برای مشتریان خاص از جمله همکاران و نمایندگان فروش می باشد. به این صورت که این مشتریان با لاگین شدن به سایت، قیمت ویژه ای غیر از قیمت اصلی کالا را برای خرید خواهند داشت.

  امکان در نظر گرفتن قیمت فروش ویژه برای مشتریان خاص

  با استفاده از در نظر گرفتن قیمت ویژه برای مشتریان خاص خود که امکان لاگین شدن به سایت را دارا می باشند، این امکان برای شما فراهم می شود تا مشتریان خود را به سمت خرید اینترنتی از سایت سوق دهید.

  امکان انتخاب روش های ارسال مختلف

  یکی دیگر از ویژگی های این سایت ساز، امکان انتخاب روش ارسال می باشد که می تواند در کسب رضایت مشتری شما بسیار موثر باشد.

  امکان فروش اعتباری به صورت آنلاین

  یکی دیگر از قابلیت های پیش بینی شده در سایت ساز فروشگاهی هوشمند، امکان فروش اعتباری به مشتریان خود می باشد. به این منظور نیاز می باشد که شما شمتریان وفادار خود را در نرم افزار حسابداری تعریف نموده و برای آنها امکان خرید اعتباری تا سقف مشخصی تعریف کنید. لازم بذکر می باشد شما می توانید برای مشتریان خود امکان ثبت سفارش از طریق وب سایت و پرداخت در محل را نیز تعیین نمائید.همچنین شما  امکان مشاهده صورت حساب و سابقه خرید مشتریان خود را از طریق فروشگاه اینترنتی خواهید داشت.

  پشتبانی از سیستم باشگاه مشتریان

  یکی از مهمترین نیاز های کسب و کارها، بحث مشتری مداری و ارتباط پیوسته با مشتریان خود می باشد تا آنها را به مشتریان وفادار تبدیل کند. با توجه به اینکه نرم افزار حسابداری هوشمند، قابلیت استفاده از ماژول باشگاه مشتریان می باشد، شما این امکان را در اختیار خواهید داشت تا فروشگاه اینترنتی، فروشگاه مرکزی و باشگاه مشتریان را یکپارچه سازی کنید.